Odzyskaj Korzystaj – Kampania promująca budowę ITPOK w Poznaniu - Zielone ciepło dla mieszkańców Poznania na kolejne lata.

Logo poznan

W dniu 23 listopada odbędzie się kolejna edycja Dnia Otwartego w ITPOK Poznań!

Instalacja ponownie otworzy swoje drzwi dla Gości indywidualnych, udostępniając obiekt dla zwiedzających.

Rejestracja i zwiedzanie Instalacji

Wszyscy chętni, którzy zapiszą się w formularzu, zostaną zaproszeni na wycieczkę przez Instalację. Każdy zapisany Uczestnik będzie mógł wysłuchać prelekcji na temat poznańskiej Spalarni oraz wziąć udział w zorganizowanym zwiedzaniu z przewodnikiem, które zakłada odwiedzenie najważniejszych miejsc ITPOK, m.in.:

  • hali wyładowczej,
  • sterowni,
  • bunkra na odpady,
  • rusztu,
  • hali kotłów.

Podczas zwiedzania na własne oczy będzie można przekonać się, jak odpady zamieniają się w energię cieplną i elektryczną.  Każdy Uczestnik zostanie obdarowany również pamiątkowym upominkiem!

Ilość miejsc dla osób zwiedzających jest ograniczona, a z jednego adresu mailowego można zapisać maksymalnie 4 osoby. Podczas Dnia Otwartego na teren Instalacji zostaną wpuszczone wyłącznie osoby z potwierdzonym zapisem na to wydarzenie. Potwierdzenie zapisu zostanie wysłane na podany podczas rejestracji adres mailowy. Możliwość zwiedzania Instalacji wewnątrz dotyczy każdego, kto ukończył 7 lat. Prosimy o założenie odpowiedniego obuwia (tj. płaskiego z zakrytymi palcami!).

Zapisz się już dziś!

Miasto Poznań oraz SUEZ Zielona Energia serdecznie zapraszają i życzą miłego zwiedzania.

Zdjęcie przedstawiające wnętrze z zakładu ITPOK