Odzyskaj Korzystaj – Kampania promująca budowę ITPOK w Poznaniu - Zielone ciepło dla mieszkańców Poznania na kolejne lata.

Logo poznan

Galeria

07.09.2015

RELACJA: DOŻYNKI GMINNE W OBORNIKACH

W niedzielę 6 września br. w Objezierzu, w gminie Oborniki, dodatkową atrakcją Dożynek były animacje kampanii „Odzyskaj.Korzystaj”. Jednocześnie była to przedostatnia okazja do poznania atrakcji kampanii.

więcej >

07.09.2015

RELACJA: POŻEGNANIE LATA W KOSTRZYNIE

W sobotę 5 września br. w Kostrzynie na stadionie Lechii pożegnaliśmy lato w Wielkopolsce. Na wydarzeniu nie zabrakło animatorów kampanii „Odzyskaj.Korzystaj”. 

więcej >

31.08.2015

RELACJA: POŻEGNANIE LATA NA TARGACH W POZNANIU

Piątek 28 sierpnia br. w Poznaniu upłynął nam na grach, zabawach i konkursach podczas „Pożegnania lata na targach MTP”. Lato mogliście pożegnać razem z ekspertami kampanii „Odzyskaj.Korzystaj”. 

więcej >

31.08.2015

RELACJA: DOŻYNKI GMINNE W CZERWONAKU

W sobotę 29 sierpnia br. w Czerwonaku wyjątkowe animacje kampanii „Odzyskaj.Korzystaj” były dostępne bezpłatnie dla wszystkich uczestników Gmiennych Dożynek.

więcej >

30.07.2015

RELACJA: PIKNIK EKOLOGICZNY W MUROWANEJ GOŚLINIE

W sobotę 25 lipca br. w Murowanej Goślinie odbył się XIII Największy w Wielkopolsce Jarmark św. Jakuba. Dlatego nie mogło na nim zabraknąć animacji kampanii „Odzyskaj.Korzystaj”. 

więcej >